Jinsei Kolyesinin Faydaları


Son dönemde sık sık gündeme gelen bu enteresan kolye hakkında çok ilginç iddialar var. Hayata denge, zindelik ve huzur getirmek için tasarlanmış koruyucu bir enerji sistemi olan Jinsei kolyesinin popülerliği gün geçtikçe artıyor.

Jinsei Life Power
Cinsellik başta olmak üzere her yönden performansı arttıran, vücudu enerjiyle dolduran bu kolyenin Türkiye pazarı günden güne genişliyor. Peki; Arda Turan ve Ajda Pekkan gibi bir çok ünlü ismin boynundan düşürmediği bu kolye, nasıl oluyor da vücuda enerji veriyor, performansı arttırıyor?

Jinsei kolyesi, yaydığı nano titreşimler sayesinde vücudumuzun stresle mücadelede ederken kullandığı hücrelerin oluşması için vücuda destek oluyormuş. Nano teknolojiden yararlanan Jinsei kolyesi nano moleküllerin titreşimini kontrol altına alarak (yarattığı frekans ile) bedenimizin doğal frekansının dengede kalmasını sağlıyormuş. Bu sayede bedenimiz dış faktörlerden daha az etkileniyormuş.

Jinsei-nedir?
Jinsei kolyesi kesinlikle mıknatıs değilmiş. Kullanılan nano teknoloji sayesinde vücudumuzun etrafında manyetik bir alan oluşturarak dışarıdan gelen manyetik akımları kesebiliyormuş. Etrafımızda manyetik bir aura oluşturan Jinsei kolyesi, bizi kalıcı olarak etkileyen manyetik sinyallerin etkisi azaltıyormuş. Üstelik bu ürünün en büyük referansı Türkiye Atom Enerjisi Kurumu‘nun yaptığı radyasyon yayma deneylerinde %95 oranında güvenilirlik onayı alması.

Bu kolyeyi kullananlar arasında; Ayhan Akman, Arda Turan, Christoph Daum, Emre Belözoğlu, Erman toroğlu, Pascal Nouma, İbrahim Toraman, Fatih Terim, Yusuf  Şimşek, Ümit Davala, Sergen Yalçın, Semih Şentürk, Saffet Sancaklı, Saffet Akyüz, Sabri Sarıoğlu, Roberto Carlos ve Rıdvan Dilmen gibi aktif ve pasif futbol adamları da varmış. Bu kolye doping maddesi olarak sayılmıyormuş.

nano teknolojik kolye enteresan kolye

Kolyeyi takan kişi, Jinsei etkisini 1 – 30 gün içinde hissetmeye başlarmış. Bu arada “Jinsei” kelimesi, Japonca ‘hayat enerjisi’ anlamına geliyormuş.

Yorum Gönder

0 Yorumlar