Teknolojide Beklentileri Karşılayamayacak Yıl : 2019

       
            Bilindiği üzere 2018 yılında, 2019 yılında çıkacak bir çok teknoloji tanıtıldı. Bunların arasında 5g internet bağlantısından tutunda katlanılabilir ekranlı cihazlara hatta ve hatta kablosuz çalışacak birçok yeni teknoloji ürünlerine yer verildi. Bir çok prototip tanıtımı yapıldı fakat işin iç yüzünde ise bir çok teknoloji kullanılmaya hazır değil ve daha deneme aşamasında. Beklentisi yükselen kullanıcılar teknoloji forumlarını ve dergilerini soru yağmuruna tutmuş durumda.
          Edindiğimiz bilgiye göre bir çok marka 2019 yılında bu ürünleri piyasaya sürmeyi düşünmüyor fakat Türkiye’nin 2019 yılında tüm dünyaya bir süprizi var en büyük firmaların bile yapamadığı çılgınlığı 2019 yılı içerisinde Türkiye yapıyor ve 5G hızında interneti Türk halkının kullanımına sunmayı planlıyor. Tam tarih açıklanmasada Ulaştırma bakanının yaptığı açıklama herkes üzerinde heyecan yarattı. 5G hızında internet deneyimi ile tüm dünyaya fark atacak hızda mobil interneti deneyimlemek için bir çok kullanıcı  can atmakta.
          
         Dünyada ise teknoloji firmalarının aldığı bir çok patent ve yaptığı bir çok çalışmanın 2019 yılında da sonuç vermeyeceğini katlanır ekranlı cihazlar ve daha bir çok beklenen teknolojinin umutlarının gelecek yıllara kaldığını üzülerek belirtmek zorundayız.Yorum Gönder

0 Yorumlar