YouTube Yeni TasarımıÇağımızda teknoloji oldukça ilerlemiş bulunmakta. Sürekli gelişen elektronik cihazlar ve internet dünyası bizim güncel yaşamda da iş yaşantımızda da hayatımızı oldukça kolaylaştırmakta. Özellikle bilgisayarlar ve sanal dünya evimizde işimizde hatta cep telefonlarımızda.Teknolojinin ilerlemesi ile birlikte ilerleyen bir diğer şey ise sanal dünya olmakta. Her gün güncellenen sosyal medya siteleri bilgisayar programları oyun siteleri ve hatta alış veriş siteleri bile sanal dünyada yerini aldı ve her gün kendini yenilemekte. İnsanlar artık ayak uydurmakta zorlanmakta. Bazı siteler var ki dünya üzerinde evrensel bir hal aldı. Bu siteler kendini sürekli yeniledikleri gibi pek çok ülke için de özel tasarımları ile birlikte girilen ülkelere göre uyumlu dillere çevrildi.
  
 Örneğin youtube sitesi. İnternek kullanıcısı olupta youtube sitesini bilmeyenimiz veya youtube sitesine üye olmayanımız muhtemelen yoktur diye düşünüyorum. Youtube yeni tasarımı ile Türkçe bir site oldu ve artık youtube kullanıcısı olmak eskiden de kolay bir hal aldı.Yotube’un yeni tasarımı sayesinde bu sitede film izleyebilir müzik dinleyebilir değişik ve komik videoları keyif ile izleyebilirsiniz. Üstelik youtube sitesi yeni tasarımı sayesinde daha renkli daha görsel ve kullanımı daha kolay olan bir hal aldı. Youtube  geliştirilen ses düzeyi ile de artık müziklerinizi daha kaliteli dinleyebilir filmlerinizi daha net ses ile izleyebilir ve videolarınızı gerçek sesi ile dinleyebilmektesiniz.

Ayrıca youtube kanalımıza destek vermek isterseniz  http://www.youtube.com/c/KesinBilgiTR adresinden kanalımızdaki videolara ulaşabilir ve abone olabilirsiniz. Yorum Gönder

0 Yorumlar