COBY: O Özelliği Onu İnstagram Fenomeni Yaptı

COBY: O Özelliği Onu İnstagram Fenomeni Yaptı
COBY: O Özelliği Onu İnstagram Fenomeni Yaptı

          Bizce Kediler, internetin en sevimli fenomenleridir. Aslında, çoğumuz stresli iş yaşamında kafa dağıtmak veya sıkıcı bir yolculuk esnasında eğlenmek için eğlenceli kedi videolarını izleriz. Fakat bu kedi tüm favori kedi videolarınızın pabucunu dama atabilir. Söz konusu kedi, kar beyazı rengiyle dikkat çeken Coby'dir. Kedi severler çok iyi bilir ki bu tarz kediler genellikle gri veya daha koyu renklerde olmaktadır. Coby, bu özelliğiyle de kendi türündeki kedilerden daha göz alıcı durmaktadır. Ama onu kendi cinsindeki veya diğer kedilerden ayıran daha dikkat çekici bir özellik bulunmakta. Coby’nin alışılmadık özelliği o kadar olağanüstü ki bu özellik onu bir instagram fenomeni haline getirdi.
          Her şey bu kar beyaz kedinin sahibi Rebeka’nın kedisi için bir instagram hesabı açıp, hesabı kendini ve dostlarını eğlendirmek amacıyla kedisiyle birlikte çekildiği resimleri paylaşmasıyla başladı. Bununla birlikte, Coby hızlı bir şekilde birçok kişi tarafında ciddi ciddi takip edilmeye, beğeni ve yorumlar almaya başladı. Aralık 2018 itibariyle, Coby 1 milyon 100binden fazla instagram takipçisi ve Facebook'ta 300.000 beğeni sahibi olmuş. Sadece 2017'den beri çevrimiçi olduğu göz önüne alındığında inanılmaz bir başarı. Sevimli fotoğraflarına baktığınızda, insanların neden daha fazlasını görmeye istekli olduklarını kısa bir süre sonra görebilirsiniz. Bu sırada Coby instagram da fenomen olmasının yanı sıra sponsorlardan gelen ücretsiz yiyecek ve malzemeler almaya başlamıştı. Bu Süreçte bazı ünlü markalarla çalıştı. Kariyeri Reebok, Verizon ve 7UP markalarla başladı. Coby şu anda San Francisco'da Ünlü bir reklam şirketi olan Catwouter ile çalışıyor. Bu nedenle, ünlü bir kedi olma görevini üstlenmeye oldukça hazır. Ama Coby 'yi kalabalıktan ayırt eden şey nedir? Şimdiye dek tahmin edilmediyse, bu özellik onun olağanüstü gözleri. Evet, birçok hayran, Coby’nin safir gibi parlayan parlak mavi gözlerini çok sevdi ve bu yüzden onu takip etti. Coby’nin sahibi Rebeka, Time dergisi ile röportajda, ikisinin ilk tanıştığı günü anlatırken. “Mavi gözleri ve kabarık beyaz tüylerine âşık oldum. Onu kucağıma aldım başını okşadım ve kollarımda uyuyakaldı ”dedi. Görünüşe göre ünlü kedi de oldukça farklı bir karakter sahip. Çünkü Rebeka röportajın devamında “Beni izlemeyi seviyor ve her gece yastığımın üzerinde uyuyor. Şaşırtıcı şekilde, suda oynamayı seviyor” diye ekledi. Bu kesinlikle Coby 'nin evye ve banyoların içindeki veya etrafındaki birçok fotoğrafını açıklıyor - o zaman bir kedinin suyu bu kadar seveceğini kim düşünebilirdi? Bu arada, Coby’nin diğer ilgi alanlarından bazıları, görünüşe göre orkinosun tadını çıkarmak ve tüylü oyuncaklarla oynamak.
          Gördüğünüz gibi fantastik kedi, yerel hayvan barınaklarını destekleyen bir tişört kampanyası başlattı ve barınaklar için binlerce dolar yardım toplanmasına destek oldu. Dahası, Coby hayat tavsiyesi de veriyor ve bazıları çok yerinde olabilir. Mesela kedinin, bazı büyük, varoluşsal soruları düşündürmesi de baya ilginç.
          Bizim en sevdiğimiz ve en esprili olan paylaşımlarından birisi ise “Hayatlarımla ne yapıyorum?” başlıklı, kedilerin 9 canlı olduğu esprisini ti ye alan paylaşımı oldu. Bu bizce, İnsanlara da bazı şeyleri düşündürmeli… Ancak, akıllı tarzından kanatlı eyeliner sürülmüş gibi güzel gözlerine kadar, Coby gerçekten de bir süper star gibi mutlu bir şekilde kıyafetler giyiyor ve hatta bir profesyonel gibi poz veriyor. O zaman, sponsorluk anlaşmaları için gidilecek kedi olması o kadar da şaşırtıcı değil. Hatta Coby, yıllık sosyal medya ödülleri olan Shorti Awards tarafından bile övgüyle karşılandı. “Eşsiz güzelliği, karlı beyaz tüyleri ile örtüşen arka planlardaki ikonik fotoğraflar için poz verirken çarpıcı gök mavisi gözleri, pembe burunlu ve üçgen kulakları gerçekten küçük büyük tüm hayvan severleri etkilemekte.
          Coby’nin hikâyesi henüz bitmedi. Hala modellik kariyerine devam etmekte ve yardım kampanyalarına katılmaya devam etmekte. Gerçekten de, bizce kedigiller ailesinin bir internet şöhreti olarak kariyerinin daha başlangıcındadır ve bu göz alıcı kedi için çok daha fazla marka ve sponsorluk anlaşması yapılacağından emin olabilirsiniz. Eğer sizde bir kedi severseniz. Bir kedi sahibi olun ya da olmayın hiç fark etmeksizin, kedinizin veya kedilerin hangi özelliklerini sevdiğinizi yorumlarda belirtebilirsiniz.

Yorum Gönder

0 Yorumlar