Bıyık Çıkarma Yolları

Bıyık Çıkarma Yolları
Bıyık Çıkarma Yolları

BIYIK ÇIKARMANIN YOLLARI


Sakal ve bıyık, erkeklerin fiziksel görünümlerine estetik katan en önemli unsurlardan ikisini teşkil etmektedir. Bütün erkekler, kusursuz ve çekici bir görünüm için sakal ve bıyık sahibi olmak isterler. Fakat bazı erkekler özellikle bıyık bölgelerinde kıllanmayla ilgili ciddi problemler yaşamaktadırlar. Bu sorunlarının çözümü için birçok yol denemekte; fakat bu çözümlerin hiçbiriyle tam bir netice alamamaktadırlar. Bu yazımızda, doğal olarak bıyık çıkarmanın yollarını bulacaksınız.

NASIL BIYIK ÇIKAR?

Bıyık çıkarmanın yollarının tek ve en çok önerilen yöntemi sarımsakla yapılanıdır. Her gün bıyık bölgenizi ters yönde tıraş edin ve sarımsağı masaj yaparak bu bölgeye yedirin. 1 hafta boyunca bu yöntemi bıyık bölgenize uygulayınız. Sarımsak, bıyık bölgenizin tüylenmesini sağlayacaktır. Bıyık bölgenizde tüylenme oluşmaya başlayınca bu bölgedeki tüyleri günlük olarak ters yönde tıraş ediniz. Zaman içerisinde tüylerin sertleşerek sakal halini aldığını göreceksiniz.

Bıyık çıkarmanın yollarının bir diğeri yine sarımsakla yapılanıdır. Bu yöntem için bir miktar da buz gerekmektedir. Öncelikle, yüzümüzü iyice yıkayarak kirden arındırıyoruz. Sonrasında, buzu bıyık bölgemize sürüyoruz. Buzu bıyık bölgemizde iyice gezdirdikten sonra, bir diş sarımsağı ortadan ikiye bölüyoruz. Sarımsakları bıyık bölgemizde bastırarak gezdiriyoruz. Bu işlemi, bıyık bölgemiz tahriş olana kadar yapıyoruz. Bu yöntem biraz acılıdır; fakat kesin sonuç veren bir yöntemdir. Bu işlemi haftada iki defa, bir ay boyunca bıyık bölgemize uygulayarak kesin sonuç alabiliriz.
Yukarıda, sarımsakla yapılan iki önemli bıyık çıkarmanın yollarını verdik. Eğer, bu yöntemleri uygulayarak bıyık bölgenizde tüylenmeyi sağlayamıyorsanız uzman bir doktora başvurmanız gerekmektedir. Çünkü bu yöntemle alınamayan bir sonuçta hormonlarla alakalı bir problem var demektir. Yukarıda verdiğimiz iki yöntem de bilimsel olarak kesinliği kanıtlanmamış yöntemlerdir. Halk arasında bilinen bu iki yöntemin kişiden kişiye değişkenlik göstermekle birlikte yan etkileri olabilir.Bizi Takip Edebileceğiniz Sosyal Medya Hesaplarımız;

Youtube: https://www.youtube.com/KesinBilgiTR

Twitter: https://twitter.com/Kesinbilgin_com

İnstagram:https://www.instagram.com/kesinbilgitr/

Facebook:  https://www.facebook.com/kesinbilgitr/

Pinterest:   https://tr.pinterest.com/kesinbilgi/

Adreslerinden takip edebilir, Paylaştığımız Tüm Güncel İçeriklere Ulaşabilirsiniz. İlgi ve Alakanız İçin Tekrardan Teşekkürler…

Yorum Gönder

0 Yorumlar